úterý 18. února 2025

Valentýn po Česku 

Sex  je  pocit primárního mozku  skin to skin ??? Evoluce bytí lidské bytosti ?




Co  to  teda vlastně všichni hledáme?

 Přijeti a pocit bepečí.

Svět duality, který za pár let skončí a přesuneme se do jiné dimenze? 

Pocit lásky ve své hluboké podstatě, třpytivě zastřený rouškou noci, tepla, svítícího měsíce, milostného šepotu.

Ve Vrchlabské porodnici Vás přivítalo zurčení vodní fontány, oslovilo Vás ticho,  při porodu  se  pouze šeptalo, tma, duhové závěsy.....obrázek Madony nad vanou .........první přivítání človíčka se odehrálo....Vzájemný respekt......Klid, bezpečí, pocit , že tam jsou lidé pro Vás......

Co hledáme v druhých?

Sebe ve své podstatě lásky, pochopení,  přijtetí, sebeuspokojení, focusu a tvoření!!!!

Objetí, teplo, měkko, hluboký pocit intimity ve fyzičnu, POCIT bezpečí.

Hledáme skin to skin kontakt , ať je to držení se ruku, líbání, sex ve fyzické podstatě, hormonální stav svého příchodu na tento světa, na  tuto zatím 3D planetu, stav absolutního přítomného přijetí. 

Akt rozmnožení v plné dávce oxytocinu. 

Jak jsem se narodila?  Chtěli jste mě?

Jak jsem přišla na svět?

Kdo byl u toho a kde??? Píšeme nebo psali jsme  na každý úřední papír datum a  místo narození?

Oslavujeme den narození ???

Hledáme vlastně hormonální stav svého počátečního nastavení lidské bytosti.

Porod = po rodu.

Jaké mám jméno, z jakého rodu pocházím a celý život kladu si otázku, kam kráčím. 

Táhnu za sebou nejméně osudy 6 generací a záleží jak předkové se snažili. Proto nemá smysl se s s nikým a s ničím srovnávat. 


Co nás oslovuje během života? 

Pocit vzrušení vlastní podstaty sebe sama ve hmotné představivosti???

Jaká hudba, jaké písničky?

Láska, sebeláska skloňovaná ve všech pádech  - v češtině krásných 7 pádů - pádů slovesných nebo lidských ???

Mluvím za sebe, je to vyjádření mě, formované mými zkušenostmi, můj názor. 






Chceme víc, je to evoluční postup, více lásky, více hmoty, více více více čeho vlastně????

Duše jeménem spoutaná, kdo nechce více lásky......Michal Penk písnička Bud vůle tvá.

Mít koníčka, zálibu, mít vášeň pro život. 


Chceme žít dobře, být dobrá, dobrá, chceme úspěch ????

Chceme zdraví, krásu ve světě, kde se adoruje mládí, dokonalost a úspěch. 

Chceme zůstat čistí, krásní, vzdělaní, mladí, křičí to na nás všech reklam světa. 


Jde to všechno ???  Je to o rozhodnutí !!!!     A N O ! Chci to, co jsem tomu ochotna podstoupit ?

Upíšu se tomu ?

V tomto časoprostoru tajemna to jde a půjde lépe a lépe!!!

Stačí, když budeme tou nejlepší verzí sama sebe v přítomném okamžiku života. Ve svém nádechu a výdechu a zůstaneme laskaví k sobě i k ostatním a přesto všechno budeme stoupat dál, růst a těšit se z toho. 

Děkuji všem, kteří rostou dále, kteří chtějí, aby i svět okolo byl tou nejlepší verzí sama sebe, kteří rozumí i těm, kteří spadnou uplně  dolů, právě pro to, aby mohli jít nahoru. 

Mějte se všichni krásně, mladě v duchu  a vášnivě!!!!


Děkuji všem svým učitelům minulým, přítomným i budoucím !!!!!!Děkuji, děkuji, děkuji .........

https://www.wombecology.com/

https://drjoedispenza.com/

https://www.brucelipton.com/

https://greggbraden.com/

https://janegoodall.org/

https://www.bikramyoga.cz/

https://www.tlhe.de/

https://internationalmidwives.org/

https://dreamenglish.cz/




středa 5. února 2025

Porod jako příprava na Vánoce 


Jak se připravujete se na porod? Jak se připravujete na Vánoce?




Na porod se dá připravit - to je přeci úžasné, že se dá na takovou událost připravit a nemyslím tím  nákupy všeho možného, to je samozřejmě také důležité, dá se to však v dnešní době 24/7 koupit kdykoli. 

To co myslím, je příprava fyzického těla na porod, jeho podpora v době těhotenství, které je samozřejmě zátěžové. 

Dále navnímání miminka a jak na to, až půjde na svět. Jak zvládnout to oddělení s minimálním poraněním svého těla a mít tak dlouhodobé ženské zdraví. 

Porod je komplexní příprava, ve které se v daný okamžik  projeví průběh těhotenství, stav nervového systému ženy, celého fyzického těla a stav miminka chystajícího se na porod.

Projeví se osobnostní výbava, kterou máte. 

Prolíná se tam také stav Vašeho partnera, stav srovnání Vaše rodiny především ženské linie. 

Tak jako se připravujeme na Vánoce, to jest 4 týdny před nimi, je vhodné se připravit na porod. 

Na porod se dá předpřipravit a je to nutné!!!! Je to výstup z komfrotní zony, stejně jako Vánoce. 

Z pohledu Vánoc, také se Vám jeví Štědrý den klidnější, když máte nakoupeno, uvařeno a připraveno???

Samozřejmě lze Vánoce prožít s podporou služeb, někdo za Vás tzv. porodí. 

Co chcete ?

To si ujasňujete během 9 měsíců, s pomocí odborníků. 

Může pro Vás být důležitá porodní asistentka nebo lékař. Oba jsou zodpovědni za co nejlepší průběh těhotenství a přípravu k porodu. Také za poporodní průběh a kojení. Ministerstvo zdravotnictví je zodpovědno, aby Vám tyto odborníky dodalo. 

Jsou zodpovědni za proces těhotenství, porodu a poporodní období. 

Svou zodpodvědnot nesete také vy a partner. 

Cvičila jste před porodem?

Odpočívala jste? 

Jak jste se stravovala ?

Chodila jste na procházky?

Jak máte přípravené svaly a vazy pánve? 

Jste mentálně připravena na rodičovství? Těšíte se na to být maminkou ?

Hledala jste informace nebo jste to nechala na ostatních. 

Maminka je titul. 

Je to titul nejcennější. 








Chodila jste k porodní asistentce nebo k lékaři? Dodržovala jste jejich doporučení?


Porod byl nám ženám dán, jako příprava k procesu a iniciaci  života. 




Porod je hluboká meditace s dítětem, které se rodí. Projeví se kolik máte natrénováno během těhotenství, jak zdravý máte hormonální systém a tělo jako takové. 

Porodní asistentka  nebo lékař čtou porod jako knížku mezi procesy, které jsou dány zařízením, ve kterém  hodláte porodit. 

Vybrala jste si správné lidi a správné zařízení?

Jdou cestou odbornosti a  evidence based care?  nebo cestou jinou ??

Porod není cesta pětihvězdičkovým hotelem a porodní asistentka není pokojská ani bylinkářka. Pokoje i bylinky pouze zlehčují  někdy těžkou atmosféru přítomného okamžiku na porodních sálech. Jsou to reklamní upoutávky. 

Není to o nadstadartních pokojích, není to o bufetech. Porodnice vždy zajištovala lůžko a jídelní servis. 

Pokud budete mít poranění na celý život - fyzické či mentální myslíte, že budete vzpomínat na malování na zdech či co bylo na talíři ? Zmírní to možná bolest, ovšem pouze na chvíli. 

Je mnoho důležitějších věcí, které by jste měla vědět a připravit se na ně. 


Mnoho štěstí na Vaší cestě!




Milena Dvořáková 




Valentýn po Česku  Sex  je  pocit primárního mozku  skin to skin ??? Evoluce bytí lidské bytosti ? Co  to  teda vlastně všichni hledáme?  Př...